4A Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama

4A Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama

Günümüzde artık ülkemizde vatandaşlar internet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamalarını çok daha sık olarak kullanmaktadır. İnsanların oturdukları yerden sadece birkaç dakika içerisinde işlemlerini gerçekleştirebilmesine olanak sağlamakta olan bu Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamaları arasında yer almakta olan E-SGM uygulaması üzerinden günümüzde vatandaşlar 4A emekli aylık bilgisi şifresiz olarak sadece birkaç dakika içerisinde alabilme olanağına sahip olabilmektedir.

4A Emekli Aylık Bilgisi Nasıl Alınır?

4A emekli maaşı bilgisi almak için yazımızın devamında sizi E-SGM uygulamasına yönlendirecek bir bağlantı linki bulunmaktadır. Bu noktada bağlantıya bastığınızda açılan sayfa içerisinde cilt numarası, doğum tarihi, nüfusa kayıtlı olunan il ve T.C. kimlik numarası bilgilerinin girilmesinden sonra güvenlik kodunun da girilerek sorgula sekmesine tıklanması gerekmektedir.

Bu işlemin ardından açılan sayfa içerisinde yer almakta olan emekli aylık bilgisi sekmesine daha sonra ise 4A emekli aylık bilgisi sekmesine tıklayarak emekli aylığınız ile ilgili en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

örgü