Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Aralık 2015
Tweet

E-Devlet SSK 4A Hizmet Dökümü

E-Devlet SSK 4A Hizmet Dökümü

E-Devlet SSK 4A Hizmet Dökümü

Günümüzde artık internet üzerinden E-Devlet SSK 4A hizmet dökümü alma işlemi çok daha kolay bir hale gelmiştir. Günümüz dünyasında teknolojinin büyük bir hız ile gelişimi sayesinde artık internete çok daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilme olanağına sahip olabilmemiz dolayısı ile artık E-Devlet SSK 4A hizmet dökümü alma işlemi sadece birkaç dakika içerisinde dilediğimiz yerden dilediğimiz vakitte gerçekleştirilebilmekte olan bir işlem haline gelmiştir.

E-Devlet SSK 4A Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden E-Devlet SSK 4A hizmet dökümü alma işlemi için E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yok ise en yakın PTT şubesinden iki TL gibi cüzi bir ücret karşılığında alabilirsiniz.

Daha sonra yazının devamında size vermiş olduğumuz E-Devlet SSK  hizmet dökümü alma uygulamasına yönlendirildiğiniz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Tıkladığınız açılan sayfa içerisinde ilk olarak kimliğimi şimdi doğrula daha sonra E-Devlet şifresi ile giriş sekmesine tıklayarak E-Devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir.Bu sayede sistem sizi otomatik olarak E-Devlet SSK 4A hizmet dökümü alma sayfasına yönlendirecektir.

E-Devlet SSK 4A Hizmet Dökümü İçin: Tıklayınız

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

örgü