Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Kasım 2015
Tweet

Şifresiz Sgk Prim Sorgulama

Şifresiz Sgk Prim Sorgulama

Şifresiz Sgk Prim Sorgulama
Şifresiz SGK prim sorgulama yaparak size ait olan sosyal güvenlik bilgilerine ulaşabilirsiniz.Esgm bağlantısı kullanılarak yapılan sorgulama işleminde ssk prim gün sayısı, toplam gün sayısı, ödenmiş prim gibi bilgileri görebilirsiniz.Ayrıca yatırılan prim tutarlarınnın hangi rakamlar üzerinden gösterildiği, sigorlı işe giriş tarihi ve işten ayrılış bilgileri sayfada mevcuttur.Bu sayfadan şifresiz olarak ssk sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sgk son dönemlerde çıkarmış olduğı yeni hizmetlerle de vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.Esgm bağlantısını kullanarak sgk sorgulama yapabileceğiniz gibi Sgk tarafından uygulamaya başlanan sms yönteminide kullanabilirsiniz.

Ssk prim sorgulama yapmak daha çok emeklilik zamanlarında veya emeklilik hesaplama işlemlerinde önem kazanmaktadır. Ödenen ssk primleri ve gün sayıları emekliliği direk etkilemektedir.Ne zaman emekli olurum sorusunun cevabına yine ssk prim sorgulama ve ssk hizmet dökümü alarak ulaşabiliriz.Sayfada gösterilen bilgiler Sgk tarafından güncel bilgilerden oluşmaktadır.Sizin sosyal güvenlik alanında göstermiş olduğunuz tüm faaliyetler burada gösterilmektedir.

 Sgk Prim Sorgulama İçin : LÜTFEN TIKLAYINIZ

Etiketler:

Yorumlar

  1. onur says:

    SSK prim sorgulamasına gidiyorum aynen şu yazıyor (sitenin güvenirliği bilinememektedir) siz bilmiceksniz de kim bilecek doğru düzgün bir site yapın da biz de kaç günümüz olduğunu bilelim siz kendinizi bilmiyorsunuzki aldığınız para haram oraya bilen bir kişi yani işten anlayan birileri gelsin

Yorum Yaz

örgü