Ssk Hizmet Dökümü

Ssk Hizmet Dökümü

SGK çalışanlarının en çok merak ettiği konulardan biridir. ” Acaba bu ay primlerim yattımı” sorusu. Bu yüzden bu sorularınıza cevap bulabilmeniz için siz değerli vatandaşlarımızın Kendilerine bir e-devlet şifreleri alamaları şart. Çünkü şifresiz SSK prim sorgulama işlemi gerçekleştirmeniz mümkün değil.

Bunun nedeni ise tüm sistemlerin ve işlemlerin tek bir ağ üzerinden işlem yapılabilmesi amacıyla veri havuzunun turkiye.gov.tr adresine bağlanması ve işlemlerin buradan yapılabilmesi. Bu işlemlerden dolayı bir Ptt şubesine giderek bir e-devlet şifresi almanız şart oldu diyebilirim.

E-devlet şifreniz varsa sadece SSK hizmet dökümü değil diğer e-devlet uygulamalarında da işlemler yapabileceksiniz. Bu özelliklerden yararlanmak istiyorsanız hemen bir e-devlet şifresi almayı unutmayın.

Güncelleme tarihi: 14.01.2016

E-devlet şifre işlemlerini vermeye yetkili kurum PTT olarak belirlenmiştir. PTT şubelerine kimliğinizle başvurmanız halinde size özel e devlet şifreniz verilecektir. Şifre alma işlemi ilk alımlar için ücretlidir. Şifrenizi aldıktan sonra tavsiye edilen hatırlayacağınız ve sizden başka kimsenin kolay kolay bilmediği bir şifre ile değiştirmenizdir.

SSK hizmet dökümü alabilmek için yapmanız gereken sadece e-devlet sistemine giriş yaparak e-hizmetler bölümünde yer alan Sosyal Güvenlik Kurumu kısmından 4a hizmet dökümü başlığınız seçmek. Bu başlığı seçerek sigortanız ile ilgili tüm prim ödeme bilgilerine ulaşabilirsiniz.

SSK hizmet dökümü sayfasında ilk işe giriş tarihiniz, ödenen primleriniz ve toplam gün sayılarınızı görebilirsiniz. Sigorta bilgilerinizi bu döküm sayesinde kontrol edebilirsiniz. Çalıştığınız kurumda sigortanızın tam olarak ödenip ödenmediği ve hangi rakamlar üzerinden ödendiği SSK hizmet dökümü belgesi sayesinde öğrenebilirsiniz.

Esgm bağlantısının kullanıma kapatılmasının ardından SSK hizmet dökümü almak için tek adres e-devlet sistemidir. Bu sebepten şifrenizi bir an önce almanızda fayda var. Tüm devlet kurumlarının tek çatı altında toplayan sisteme sayesinde sigortalılar işlemlerini hızlı, güvenilir ve online olarak yapabilmektedirler. SSK hizmet dökümü almak için istediğiniz zaman e-devlet girişi yapabilirsiniz.Yorumlar

 1. Gursel Erduvan diyor ki:

  SSK doküman

 2. mehmet çakmak diyor ki:

  mehmet çakmak ssk döküman

 3. dede demir diyor ki:

  Ssk bas mudurlugune benden habersiz cikis vermisler bir ay sonra haberim oldu ve simdi issizlik odenegi

 4. sinan diyor ki:

  yahu arkadaş ssk gun sorgulamak için butun bu üçkağıtlara neden maruz kalıyoruz. anlıyamadım normal insani bir şekilde ulaşmamız mümkün değilmi yani reklamdan üç kağıttan bir türlü döküme ulaşamıyoruz. bu nasıl bişery dir yani.

 5. Nusrettin diyor ki:

  You ssk gun dökümünü istiyorum

örgü