SSK Prim Gün Sayısı

 SSK Prim Gün Sayısı

Ülkemizde emekli olabilmek için en önemli etmenlerin başında gelmekte olan SSK prim gün sayısı erkeklerde 25 yıl, kadınlarda ise 20 yıl olarak doldurulması gerekmektedir. Bu noktada internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmeniz için yazımızın sonunda ilgili bağlantıya yönlendirildiğiniz bir bağlantı paylaştık.

SSK Prim Gün Sayısı Nasıl Sorgulanır?

SSK prim gün sayısı sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmeniz için yazının altında yer alan bağlantıya tıkladığınızda açılan E-SGM uygulaması üzerinde şifresiz olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için sizden başka kimselerin bilemeyeceği niteliklerdeki bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

Bu noktada T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, cilt numarası ve nüfusa kayıtlı olunan il bilgilerinizi girdikten sonra altta yer alan güvenlik kodunu da girerek sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra SGK prim gün sayısı sorgulaması için yapmanız gereken tek şey önce hizmet bilgisi sekmesine tıklamanız daha sonra açılan alt kategori içerisinde 4A hizmet bilgisini sekmesine tıklayarak prim gün sayısını en güncel hali ile öğrenebilirsiniz.Yorumlar

  1. murat cardak diyor ki:

    ben murat cardak 1963 yıl dogumluyum ıse gırıs 1993 yılı askerlık yatırsam ne zaman emeklı olurum

örgü